Pyszny Kebab z Dostawą na Pogodno

Zamów Online w Muhammad Ali na deptaku!

Mieszkasz lub jesteś przejazdem w Szczecinie w pobliżu dzielnicy Pogodno? Zgłodniałeś i zastanawiasz się, gdzie w tych okolicach można smacznie zjeść lub zamówić jedzenie online? Lubisz Fast Foody, a kebaba nigdy sobie nie odmówisz? Restauracja Muhammad Ali na deptaku jest tym, czego szukasz!

W naszym menu znajdziesz przede wszystkim kebaby w różnych wersjach - w bułce, na talerzu, box, doner, pita, kebab z frytkami. Można także zamówić burgery czy to klasyczne, czy według własnego oryginalnego przepisu.

Kebab serwowany jest z wołowiny, kurczaka, lub wersja mieszana.

Hitem ostatnich miesięcy jest:
  • Rollo Hot Red - mięso z kurczaka, baranina lub mieszane z sałatą, pomidorem, serem sałatkowym, papryczkami jalapeno, tureckim plackiem pszennym, sosem ostrym, sosem łagodnym i sosem red hot
  • Kebab Doner Box - mięso z kurczaka, baranina lub mieszane z sałatą, kapustą, pomidorem, ogórkiem, cebulą, i sosem do wyboru

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do naszego lokalu w Szczecinie. Możesz także złożyć zamówienie online. Dowóz obejmuje cały Szczecin w tym osiedle Pogodno. Zapraszamy.

kebab pogodno